czwartek, 26 czerwca 2014

Jak kreatywnie spędzić wakacje?


Hej :)
Już prawie wakacje. Jeszcze tylko zakończenie roku szkolnego i będzie można cieszyć się dwoma miesiącami wolnego. Nawet jeśli zostajesz w domu, nie oznacza to, że musisz się nudzić. Jest to czas, który można wykorzystać w kreatywny sposób. Dlatego dzisiaj chcę Wam przedstawić kilka propozycji na fajnie spędzone wakacje.

♥ Nie marnuj czasu 
 Przeznacz sobie kilka dni na odpoczynek od szkoły, ale absolutnie nie spędzaj całych wakacji na wylegiwaniu się do późna i siedzeniu całymi dniami przy komputerze czy telewizji. Wyznacz sobie czas na każdą rzecz jaką chcesz zrobić, załóż "terminarz wakacyjny" i planuj dni z wyprzedzeniem. Dzięki temu bez problemu zdążysz wszystko zrobić.♥ Wyjdź z domu

Jeśli spędzasz wakacje w swoim mieście, możesz robić wiele ciekawych rzeczy. Poszukaj co ciekawego dzieje się niedaleko Twojego miejsca zamieszkania i chodź na festyny, koncerty i inne imprezy. Możesz także wybrać się na wycieczkę pieszą lub rowerową po swoim mieście, bo na pewno jest w nim wiele miejsc, w których jeszcze nie byłeś.
♥ Spędzaj czas z przyjaciółmi
Umawiajcie się na nocowania czy wspólne wypady do kina. Rzeczy, które można robić z innymi jest mnóstwo więc na pewno wymyślisz coś ciekawego.
♥ Wyjedź gdzieś
W czasie trwania wakacji możesz również wybrać się do innego miasta. Pozwiedzaj, odwiedź ciekawe miejsca lub po prostu spotkaj się ze znajomymi, którzy tam mieszkają (jeśli takich masz).
♥ Poświęć trochę czasu dla siebie
Spędź miło czas w swoim towarzystwie. Poświęć go na rozwijanie swoich pasji, realizację celów czy robienie rzeczy, które od dawna odkładałeś na potem. Możesz także posprzątać pokój i przygotować go na nowy rok szkolny.
♥ Spędź ostatni dzień wakacji jak najlepiej
Ostatni dzień wakacji postaraj się spędzić tak, żeby na długo zapadł Ci w pamięć. Zrób to o czym zawsze marzyłeś i ciesz się życiem :)
Mam nadzieję, że mój post okazał się pomocny i Wasze wakacje będą udane. Jeśli macie jeszcze jakieś propozycje to piszcie w komentarzach. Enjoy!

Wszystkie zdjęcia pochodzą z tumblra.

2 komentarze:

  1. Oo, świetny post! Mi się jak najbardziej przydał, bo zawszę marnuję czas! ;P

    OdpowiedzUsuń