sobota, 10 stycznia 2015

Wreck this journal


Cześć!
Mamy już rok 2015. Dla mnie zaczął się najlepiej jak tylko mógł, bo spędziłam sylwestra w świetnym towarzystwie. Niestety zaczęła się już także szkoła i na niecałe dwa tygodnie trzeba powrócić do uczenia się, ale na szczęście już niedługo ferie.
Przez ostatnie kilka dni choruję i wczoraj nie byłam w szkole, dziś także nie wychodzę z domu. Jutro najchętniej też bym została, ale biorę udział w WOŚPie i będę rozdawać serduszka, a wieczorem idę  na koncerty.
Na wigilię klasową poprosiłam o  "Zniszcz ten dziennik" (jak już wspominałam w poprzednim poście). Jest to książka, w której są zadania do wykonania. Są bardzo różne, jedne polegają na rysowaniu, inne na brudzeniu czy wygłupianiu. Głównym celem jest zniszczenie dziennika. Jednak ja robiąc pierwsze zadania stwierdziłam, że szkoda będzie mi niszczyć moją książkę, dlatego użyję jej po to, aby wyżyć się artystycznie/plastycznie. Głównie w niej rysuję, część pomysłów biorę z internetu, a część wymyślam sama. Dzisiaj chcę Wam pokazać kilka stron, które zrobiłam, więc zapraszam do oglądania.1 komentarz:

  1. Bardzo fajne pomysły na Zniszcz ten Dziennik.
    Zapraszam również do mnie: http://flashnix-xzy.blogspot.com/

    OdpowiedzUsuń