czwartek, 20 marca 2014

My new backpack ♥


Hej :)
Szukałam ostatnio nowego plecaka do szkoły , bo jak narazie używałam torby. Była dość niewygodna , bo bolały mnie po noszeniu ramiona :( Dlatego postanowiłam kupić nowy plecak. Mam jeden ale jest zbyt duży, a taki mi niepotrzebny. W poniedziałek zamówiłam plecak ( tutaj ) i przyszedł już w środe :)
Byłam z nim dzisiaj w szkole i jak narazie jestem z niego zadowolona. A to mój nowy zakup :Wczoraj skończyłam czytać książkę Lista moich zachcianek napisaną przez Gregoire'a Delacourta. To naprawde super książka, bardzo mi się podobała. 
Opowiada o kobiecie imieniem Jocelyne, która żyje sobie spokojnie z mężem , ma dzieci i pracuje w pasmanterii. Jej przyjaciółki co tydzień biorą udział w loterii i pewnego dnia zachęcają Jo do wzięcia udziału w niej. Kobieta bierze udział i... wygrywa dokładnie 18 547 301 euro i 28 centów. Czek , który dostaje chowa w starym bucie pod podeszwą. Pewnego dnia jej mąż zakłada tego buta i znajduje czek. Jo o niczym nie wie. Następnego dnia mąż wyjeżdża na "szkolenie do Szwajcarii". Tak naprawde kradnie czek i zostawia Jocelyne samą. Chcecie dowiedzieć się co było dalej? Przeczytajcie tą książkę, jest naprawde świetna!
2 komentarze: