wtorek, 18 marca 2014

My favourite blogs


Hejka :)
Dzisiaj chciałabym do Was napisać o moich ulubionych blogach. Są takie blogi , na które zaglądam codziennie i sprawdzam czy pojawiły się jakieś nowe posty. Oto one :

Blog Lucy

Lucy to 14-letnia dziewczyna mieszkająca w Norwegii. Pisze świetne, naprawdę ciekawe i motywujące posty. Interesuje się modą , fotografią i dekorowaniem wnętrz. Jej zdjęcia są dobrej jakości i zawsze ładnie na nich wychodzi. Lucy nagrywa także fajne filmiki. Zajrzyjcie na jej bloga ! :) 

Blog Aliny - Design Your Life

Alina interesuje się fotografią, modą , pisaniem , tworzeniem i projektowaniem różnych rzeczy. Pisze bardzo ciekawe i inspirujące posty, a jej zdjęcia wychodzą naprawdę świetnie. Uwielbiam wchodzić na jej bloga i Was również zapraszam!

Blog Agaty ( Szczurka )

Agata ma 15 lat i zazwyczaj nazywana jest Szczurkiem. Interesuje się fotografią i projektowaniem wnętrz, jest także harcerką. Jej posty są bardzo ciekawe, inspirujące i motywujące. Robi genialne zdjęcia , na których zawsze wychodzi dobrze oraz ma fajny design bloga. Koniecznie zajrzyjcie! 

Blog Marty
Jedna z prac Marty

Marta prowadzi bloga o swoich wyrobach handmade. Robi różne rzeczy z filcu, modeliny, papieru i wielu innych materiałów i zawsze wychodzą super! Zapraszam na jej bloga, bo naprawdę warto! :)

3 komentarze: