środa, 29 kwietnia 2015

Instagram mix - april 2015


Cześć!
Właśnie wróciłam z wycieczki. Było fajnie, dlatego szkoda, że trwała tak krótko. Pierwszego dnia po kilku godzinach jazdy zatrzymaliśmy się w jakimś ośrodku i tam mieliśmy zajęcia "integracyjne" : piłkarzyki, różne zabawy, ścianka wspinaczkowa, tor przeszkód itd... Następnego dnia pojechaliśmy na Wilczy Szaniec, do sanktuarium w Świętej Lipce ( bardzo mi się podobało ) i do jakiegoś zamku. Wieczorem mieliśmy ognisko ale szybko z niego wróciliśmy , bo zaczęło padać. A dzisiaj po spakowaniu swoich rzeczy pojechaliśmy do planetarium w Olsztynie. Pokaz był bardzo ciekawy, ale niestety trwał godzinę, więc po jakimś czasie wszyscy ( łącznie ze mną) zaczęli przysypiać ;p Następnie pojechaliśmy do Huty szkła artystycznego w Olsztynku i jak dla mnie była to najlepsza atrakcja wycieczki. Oglądaliśmy jak się robi różne szklane figurki, np ptaszka czy ślimaka. Następnie można było obejrzeć gotowe już wyroby, a także je kupić. Stamtąd pojechaliśmy już prosto do Warszawy i w domu byłam koło 20.
Jutro znowu wyjeżdżam, tym razem do Białowieży, więc znowu nie  będzie postów przez kilka dni, dlatego dziś do was piszę.
Przez wycieczkę, nie zdążyłam przygotować porządnego posta, dlatego dziś będzie mix zdjęć instagramowych z kwietnia, szczególnie , że ten miesiąc się już kończy.

huta szkła/ święta lipka

mój pierwszy w życiu list z zagranicy/ bransoletka  / czekolada <3

herbatka/selfie/kawa z Kazimierza Dolnego

sesja zdjęciowa

Miło Cię widzieć ;) / wiosna / nad wisłą


2 komentarze:

  1. Bardzo ładne zdjecia! :P Zapraszam: melodylaniella.blogspot.com

    OdpowiedzUsuń
  2. Śliczne zdjęcia - bardzo klimatyczne :)

    OdpowiedzUsuń