sobota, 31 maja 2014

May - instagram summary


Cześć!
Dzisiaj ostatni dzień maja. Jutro zaczyna się czerwiec czyli dość pracowity miesiąc , bo trzeba poprawiać oceny. Przede mną bardzo ciężki tydzień , mam 4 sprawdziany pod rząd. Nie wiem jak dam radę wszystkiego się nauczyć, ale będę starać się ze wszystkich sił, bo bardzo zależy mi na tych ocenach. Dziś od rana się uczę i zrobiłam sobie teraz przerwę żeby nadrobić zaległości w blogowaniu.
Dzisiaj będzie zbiór moich wszystkich zdjęć z instagrama, które zrobiłam w maju ,czyli takie małe podsumowanie miesiąca.

1. Na majówce byłam na rajdzie, post o tym możecie znaleźć tutaj.

2. Mój królik jest już taki duży , ma niecały rok, a ostatnio jakoś tak wszystkich pokochał, szczególnie mnie, biega za mną, skacze wokół mojej nogi i nawet daje się nosić i przytulać!


3.Outfity


4. Noc muzeów 2014 - w tym roku na nocy muzeów byłam w Muzeum Azji i Pacyfiku , gdzie kupiłam sobie pyszne sajgonki, a także w Muzeum PRL-u , które bardzo mi się podobało.

5. W maju odwiedziłam też Martę z bloga sowia galeria, która jest bardzo uzdolniona, co możecie zobaczyć na jej blogu. Robi piękne rzeczy z modeliny a te buty sama ozdobiła (na początku były tylko turkusowe)! Mi także pomalowała buty - tutorial postaram się niedługo wstawić.

6. Eurowizja / truskawki/ dzień matki/ pieczenie

7. Taka ładna pogoda *.*


Jak Wam się podobają takie posty? :)

2 komentarze:

  1. Fajny i ciekawy post. Dzięki za podlinkowanie mnie :).

    OdpowiedzUsuń