wtorek, 15 kwietnia 2014

Music - Demi Lovato


Cześć kochani!
Jak Wam mija tydzień? Ja miałam dzisiaj trzy sprawdziany , ale dałam radę. Ale jutro już ostatni dzień szkoły i przerwa świąteczna! Wyjeżdżacie gdzieś na święta? Ja jade na działkę z rodziną i biorę ze sobą aparat , więc będę robić duuuużo zdjęć . Dlatego po świętach spodziewajcie się postu ze zdjęciami z działki ;)
A wracając do tematu posta, chciałabym napisać o muzyce , której słucham ostatnio.Słucham wielu rodzajów muzyki, wszystkiego co mi się spodoba. Ostatnio wzięło mnie na Demi Lovato. Jakiś czas temu ściągnęłam sobie jej piosenki na moją mp4, ale jakoś nie mogłam się zabrać za przesłuchanie tego. Aż w końcu chyba w sobotę stwierdziłam że przesłucham tych piosenek. Jakie było moje wrażenie po przesłuchaniu ich? Pozytywne. Bardzo mi się podobają piosenki Demi , śpiewa o wielu ważnych dla niej rzeczach, o swoim życiu. Piosenkarka wiele przeszła (o czym na pewno przeczytacie w internecie),ale nie zrezygnowała ze śpiewania. I dobrze , bo ma świetny głos. 
Jej piosenki , które lubię najbardziej to:  

Neon Lights  Nightingale - ulubiona
Heart attack


._.-._.-
._.-._.-._.-._.-._.-._.-._.-._.-._.-._.-._.-._.-._.-._.-._.-._.-._.-._.-._.-._.-._.-._.-._.-._.-._.-._.-._.-._.-

Myslę że pojawi się jeszcze kilka takich postów muzycznych. Jak Wam podobają się takiego typu posty? :)


 Chciałam Wam jeszcze podziękować za tyle przemiłych komentarzy pod poprzednim postem! Jest mi strasznie miło gdy podobają Wam się moje posty i cieszy mnie każdy Wasz komentarz. Jeśli w moich postach jest cos co Wam się nie podoba - także mi o tym piszcie. Dzięki temu będę wiedziała co zmienić i jak ulepszyć bloga, żeby bardziej Wam się podobał :)
 

6 komentarzy: